شیر انگل ولو (Angle Valve) دنده ای استنلس استیل

شیر انگل ولو (Angle Valve) دنده ای استنلس استیل

شیر انگل ولو (Angle Valve) دنده ای استنلس استیل یک اکچویتور پنیوماتیکی با طراحی پاپت سیت و فنربرگشت است که مسیر عبور سیال را تحت عنوان یک شیر ۲/۲ باز و بسته می کند. در سایز 1/2 اینچ تا سایز 2 اینچ موجود می باشد.

شیر انگل ولو (Angle Valve) دنده ای استنلس استیل در سایزهای 1/2 تا 2 اینچ موجود می باشد.

از آنجاییکه در شیر انگل ولو (Angle Valve) دنده ای استنلس استیل، قسمت تحریک شیر از مسیر عبور جریان فاصله دارد، مکانیزم طراحی آن به نحوی است که فلوی عبوری بالا بوده و می توان با تمهیداتی ضد انفجار بودن آن را تضمین نمود.
شیر انگل ولو (Angle Valve) دنده ای استنلس استیل معمولا به صورت بادی تحریک می شود در مواردی که استفاده از شیر برقی های معمولی به دلیل شرایط سیال نظیر دمای بالا یا ویسکوزیته بالا و یا حتی اختلاف فشار صفر امکان پذیر نیست می توان از شیر زاویه ای یا انگل ولو استفاده نمود. شیر زاویه ای معمولا در مواردی که سیال حاوی جرم خارجی و کثیف باشد هم به خوبی عمل می کند و به خوبی جریان زیادی از سیال را از خود عبور می دهد. انگل ولو در محیط های انفجاری نیز به خاطر ماهیت اکچوئیتور یا عملگر پنوماتیک خود نیز کارائی دارند و در کل میتوان شیر زاویه ای را یک مشکل گشا در بسیاری از مواردی که شیرهای دیگر امکان استفاده ندارند به شمار آورد.

متریال انگل ولو:
شیرهای زاویه ای در بدنه های استیل و برنجی و همچنین اکچویتورهائی از جنس استیل، آلومینیم، و حتی پلاستیک ساخته می شوند که بسته به محیط کاربردی می توان از آنها استفاده کرد.

شرکت تجهیزکاران رایکا تولید کننده و تامین کننده شیر انگل ولو (Angle Valve) دنده ای استنلس استیل می باشد.