شیر چنج آور (Change Over) دو حالته استنلس استیل صنایع غذایی و دارویی

شیر چنج آور (Change Over) دو حالته استنلس استیل صنایع غذایی و دارویی

شیر چنج آور (Change Over) دو حالته استنلس استیل قطعه ای است که دو سوپاپ ایمنی را به دستگاه فشار متصل می کند. در سایز 25 میلی مترتا سایز 102 میلی متر موجود می باشد و از آلیاژ 304 و آلیاژ 316 ساخته شده است و در صنایع غذایی و دارویی استفاده می شود.

شیر چنج آور (Change Over) دو حالته استنلس استیل صنایع غذایی و دارویی در سایزهای 25 تا 102 میلی متر و آلیاژهای 304 و 316 موجود می باشد.

شیر چنج آور (Change Over) دو حالته استنلس استیل دو حالته معمولا دو خروجی و یک ورودی دارد و برای این طراحی شده تا دو سوپاپ ایمنی را به دستگاه فشار متصل نماید. این نمونه شیرها را می¬توان در صنعت های مختلفی مانند صنایع گازهای هوایی، بخارها و کرایوژنیک در گازهای مایع خنثی مانند نیتروژن استفاده کرد.

شیر چنج آور (Change Over) دو حالته استنلس استیل را می توان در اندازه های استاندارد و دلخواه مشتری طراحی و تولید کرد، فشارهایی که این نمونه شیرها می توانند تحمل کنند 250 بار بوده و در دمای حداقل 270 درجه ی زیر صفر و 400 درجه بالای صفر می تواند کارایی لازم را داشته باشد.

شرکت تجهیزکاران رایکا تولید کننده و تامین کننده شیر چنج آور (Change Over) دو حالته استنلس استیل صنایع غذایی و دارویی می باشد.