شیر گازی دنده ای دسته خروسکی

شیر گازی دنده ای دسته خروسکی

شیر گازی دنده ای دسته خروسکی یکی از انواع شیرآلات است و مهم ترین مزیت این محصول، دارا بودن از یک دستگیره کلیدی است که استفاده از شیرتوپی را برای افراد آسان می کند. در سایز 1/4 اینچ تا سایز 1 اینچ موجود می باشد. از آلیاژ 316 ساخته شده است و در صنایع شیمیایی، غذایی و دارویی، فاضلاب، کشاورزی و ... استفاده می شود.

شیر گازی دنده ای دسته خروسکی در سایزهای 1/4 تا 1 اینچ و آلیاژهای 316 موجود می باشد.

شیرآلات جزو اساسی ترین اجزای خطوط لوله کشی محسوب می شوند که نیازهای افراد به شیرآلات را رفع می کند. شیر توپی دسته کلیدی در برندهای مطرح از آلیاژ استیل مرغوب ساخته شده است و دارای مقاومت زیادی می باشد.
این شیرآلات ویژه و خاص، همان طور که از نام آن پیداست در دسته شیرالات توپی قرار دارد که منظور از توپی بودن، مجرایی است که درون آن وجود دارد و باعث باز و بسته کردن جریان سیال می شود و این هیچ ربطی به طراحی ظاهری آن ندارد.
این محصول دارای دسته اهرمی شکلی است که به راحتی می توان به وسیله آن جریان را قطع و وصل نمود و دسته اهرمی که در این شیر وجود دارد بشکل دسته کلید (خروسکی) که صنایع شیمیایی و داروئی، غذایی، فاضلاب، کشاورزی و …. به کار برده می شود. از مهم ترین مزیت این محصول، دارا بودن از یک دستگیره کلیدی است که استفاده از شیرتوپی را برای افراد آسان می کند. شیر توپی دسته کلیدی دمای زیاد و فشار بالا را تحمل می کند و در مقابل رطوبت، ساییدگی و فرسودگی مقاومت بالایی دارد.

شرکت تجهیزکاران رایکا تولید کننده و تامین کننده شیر گازی دنده ای دسته خروسکی می باشد.