بست پایه دار استیل صنایع غذایی

بست پایه دار استیل صنایع غذایی

بست پایه دار استیل قطعه ای است که به منظور نگهداری از لوله به روی دیوار و یا به حالت آویزان از زیر سقف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در سایز 19 میلی متر تا سایز 102 میلی متر موجود می باشد. از آلیاژ 304 ساخته شده است و در صنایع غذایی و دارویی استفاده می شود.

بست پایه دار استیل در سایزهای 19 تا 102 میلی متری و آلیاژ 304 موجود می باشد.

بست ها از محصولات رایج دنیا هستند و از قدیم الایام مورد استفاده بوده اند و از نام آن کاملا مشخص است که چه نوع طراحی دارد و از مهم ترین انواع تولید شده بست ها، بست پایه دار استنلس استیل می باشد. در صنایع و سیستم های لوله کشی به کار برده می شوند و وظیفه مهم نگهداری از لوله به روی دیوار و یا به حالت آویزان از زیر سقف را به عهده دارند و باعث امنیت این سیستم لوله کشی می شوند.
 
بست پایه دار استنلس استیل براکتی دایره ای و یا نیم دایره ای است و در اصل از یک قسمت بست و یک قسمت تکیه گاه ساخت شده است که طراحی بی نظیری دارد.
  
بست پایه دار استیل دمای منفی 30 درجه تا مثبت 150 درجه را تحمل می کند و در مقابل شرایط سخت مقاومت زیادی دارد.
 
بست پایه دار از متریال های مختلفی وجود دارد که اعم از چدن، استیل، برنج، برنز، آلومینیوم و غیره است و در دنیا هر روزه محصولات زیادی با به کار گیری آن ها تولید می شود. استیل یکی از متریال های عالی و بی نظیری است که اولویت بیشتری دارد.

شرکت تجهیزکاران رایکا تولید کننده و تامین کننده بست پایه دار استیل صنایع غذایی و دارویی می باشد.